Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Kauba kättesaadavus
Hind
Toote tüüp
Materjal
Operatiivmälu (RAM)
Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks. Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu.
Videokaardi mudel
Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
VR (Virtual reality) ready
Arvuti toetab virtuaalse reaalsuse (VR) rakendusi. Selle funktsiooni kasutamiseks vajad sa täiendavat seadet, näiteks HTC Vive, Oculus Rift ja teised.
Liidesed
Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.
Optiline seade
On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.
Taastatud
Taastatud kaubad on kaubad, mis on pärast lühiajalist kasutamist tootjale tagasi saadetud. Kaupu on testitud, remonditud ja neile kehtib tootja garantii. Seade, selle osad ja funktsioonid on täielikult töökorras. Harvadel juhtudel võivad olla välised kasutusjäljed või väikesed kriimustused.
Suurus
49 - 96 kuvatud 234-st
Sorteeri:
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, early dew v., 0.03 l
1,93 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,93 €
2,56 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,56 €
2,56 € / 1 tk
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, early dew v., 0.03 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Eri värvi
  • Läige: Ei ole (töötlemata pind)
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, green tea v., 0.03 l
2,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,93 €
3,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,56 €
3,39 € / 1 tk
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, green tea v., 0.03 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Eri värvi
  • Läige: Ei ole (töötlemata pind)
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, farmers milk v., 0.03 l
1,93 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,93 €
2,56 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,56 €
2,56 € / 1 tk
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, farmers milk v., 0.03 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Eri värvi
  • Läige: Ei ole (töötlemata pind)
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, porcelain mould v., 0.03 l
2,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,93 €
3,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,56 €
3,39 € / 1 tk
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, porcelain mould v., 0.03 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Eri värvi
  • Läige: Ei ole (töötlemata pind)
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester Classic Car, eri värvi, 0.03 l
2,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,29 €
3,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,39 €
3,39 € / 1 tk
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester Classic Car, eri värvi, 0.03 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Eri värvi
  • Läige: Ei ole (töötlemata pind)
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, rich butterscotch v., 0.03 l
1,93 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,93 €
2,56 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,56 €
2,56 € / 1 tk
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, rich butterscotch v., 0.03 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Eri värvi
  • Läige: Ei ole (töötlemata pind)
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, indian spice v., 0.03 l
1,93 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,93 €
2,56 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,56 €
2,56 € / 1 tk
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, indian spice v., 0.03 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Eri värvi
  • Läige: Ei ole (töötlemata pind)
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, humble blush v., 0.03 l
2,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,93 €
3,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,56 €
3,39 € / 1 tk
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, humble blush v., 0.03 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Eri värvi
  • Läige: Ei ole (töötlemata pind)
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, industrial grey v., 0.03 l
2,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,93 €
3,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,56 €
3,39 € / 1 tk
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, industrial grey v., 0.03 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Eri värvi
  • Läige: Ei ole (töötlemata pind)
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, turquoise holiday v., 0.03 l
1,93 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,93 €
2,56 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,56 €
2,56 € / 1 tk
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, turquoise holiday v., 0.03 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Eri värvi
  • Läige: Ei ole (töötlemata pind)
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, camouflage green v., 0.03 l
2,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,29 €
3,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,39 €
3,39 € / 1 tk
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, camouflage green v., 0.03 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Eri värvi
  • Läige: Ei ole (töötlemata pind)
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, bakery brown v., 0.03 l
1,93 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,93 €
2,56 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,56 €
2,56 € / 1 tk
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, bakery brown v., 0.03 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Eri värvi
  • Läige: Ei ole (töötlemata pind)
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, authentic grey v., 0.03 l
1,93 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,93 €
2,56 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,56 €
2,56 € / 1 tk
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, authentic grey v., 0.03 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Eri värvi
  • Läige: Ei ole (töötlemata pind)
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, sweet desire v., 0.03 l
2,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,93 €
3,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,56 €
3,39 € / 1 tk
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, sweet desire v., 0.03 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Eri värvi
  • Läige: Ei ole (töötlemata pind)
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, stylish pink v., 0.03 l
2,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,93 €
3,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,56 €
3,39 € / 1 tk
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, stylish pink v., 0.03 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Eri värvi
  • Läige: Ei ole (töötlemata pind)
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, vanilla cream v., 0.03 l
1,93 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,93 €
2,56 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,56 €
2,56 € / 1 tk
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, vanilla cream v., 0.03 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Eri värvi
  • Läige: Ei ole (töötlemata pind)
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, cafe latte v., 0.03 l
1,93 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,93 €
2,56 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,56 €
2,56 € / 1 tk
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, cafe latte v., 0.03 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Eri värvi
  • Läige: Ei ole (töötlemata pind)
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, soft pearl v., 0.03 l
2,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,29 €
3,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,39 €
3,39 € / 1 tk
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, soft pearl v., 0.03 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Eri värvi
  • Läige: Ei ole (töötlemata pind)
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, vintage blue v., 0.03 l
2,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,93 €
3,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,56 €
3,39 € / 1 tk
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, vintage blue v., 0.03 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Eri värvi
  • Läige: Ei ole (töötlemata pind)
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, urban taupe v., 0.03 l
1,93 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,93 €
2,56 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,56 €
2,56 € / 1 tk
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, urban taupe v., 0.03 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Eri värvi
  • Läige: Ei ole (töötlemata pind)
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värv Sadolin Ambiance Royal, emulsiooni-, täismatt, 2.33 l
25,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 25,69 €
36,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 36,99 €
36,99 € / 1 tk
Värv Sadolin Ambiance Royal, emulsiooni-, täismatt, 2.33 l
  • Kogus pakendis, l: 2.33
  • Läige: Täismatt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Lakk, poolmatt Sadolin Celco, 1 l, Läbipaistev v.
8,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,09 €
10,28 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,28 €
10,28 € / 1 tk
Lakk, poolmatt Sadolin Celco, 1 l, Läbipaistev v.
  • Maht: 1 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Läige: Poolmatt
  • Vedeldi: Vesi
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Lakk, poolmatt Sadolin Celco, 2.5 l, Läbipaistev v.
24,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 24,19 €
37,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 37,89 €
37,89 € / 1 tk
Lakk, poolmatt Sadolin Celco, 2.5 l, Läbipaistev v.
  • Maht: 2.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Läige: Poolmatt
  • Vedeldi: Vesi
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Värv Sadolin Ambiance Sky, valge v., 10 l
57,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 57,00 €
71,05 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 71,05 €
10.0 l / 1 tk
7,11 € / 1 l
Värv Sadolin Ambiance Sky, valge v., 10 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värv Sadolin Ambiance Sky, valge v., 2.5 l
16,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 16,99 €
23,58 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 23,58 €
2.5 l / 1 tk
9,43 € / 1 l
Värv Sadolin Ambiance Sky, valge v., 2.5 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värv Sadolin Ambiance Pearl, valge v., 10 l
74,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 74,00 €
94,74 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 94,74 €
10.0 l / 1 tk
9,47 € / 1 l
Värv Sadolin Ambiance Pearl, valge v., 10 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värv Sadolin Ambiance Pearl, valge v., 2.5 l
22,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 22,79 €
32,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 30,88 €
2.5 l / 1 tk
13,16 € / 1 l
Värv Sadolin Ambiance Pearl, valge v., 2.5 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värv Sadolin Ambiance Diamond, valge v., 10 l
72,08 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 72,08 €
89,50 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 89,50 €
10.0 l / 1 tk
8,95 € / 1 l
Värv Sadolin Ambiance Diamond, valge v., 10 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värv Sadolin Ambiance Diamond, valge v., 2.5 l
22,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 21,59 €
29,76 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 29,76 €
2.5 l / 1 tk
11,90 € / 1 l
Värv Sadolin Ambiance Diamond, valge v., 2.5 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värv Sadolin Ambiance Diamond, valge v., 0.5 l
5,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,99 €
8,53 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,53 €
0.5 l / 1 tk
17,06 € / 1 l
Värv Sadolin Ambiance Diamond, valge v., 0.5 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värv Sadolin Ambiance Royal, valge v., 2.5 l
25,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 25,69 €
30,88 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 30,88 €
2.5 l / 1 tk
12,35 € / 1 l
Värv Sadolin Ambiance Royal, valge v., 2.5 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Täismatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Lakk, poolläikiv Sadolin Celco, 2.5 l
22,64 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 22,64 €
27,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 27,29 €
27,29 € / 1 tk
Lakk, poolläikiv Sadolin Celco, 2.5 l
  • Maht: 2.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Läige: Poolläikiv
  • Vedeldi: White Spirit
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, universaalsed Sadolin Master Novus 15, poolmatt, 2.5 l, valge v.
26,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 25,50 €
39,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 30,79 €
39,39 € / 1 tk
Emailvärv, universaalsed Sadolin Master Novus 15, poolmatt, 2.5 l, valge v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Alkiidne
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Lakk, poolläikiv Sadolin Celco, 1 l
10,28 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,28 €
12,87 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,87 €
12,87 € / 1 tk
Lakk, poolläikiv Sadolin Celco, 1 l
  • Maht: 1 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Läige: Poolläikiv
  • Vedeldi: White Spirit
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Sadolin, kasutusvalmis, sinine v., 0.25 kg
4,54 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,54 €
6,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,99 €
6,99 € / 1 tk
Pahtel Sadolin, kasutusvalmis, sinine v., 0.25 kg
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Kasutusvalmis
  • Pahteldatud pinnad: Krohv, betoon
  • Värv: Sinine v.
  • Võib lihvida pärast: 3 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värvi alus Sadolin Easycare, emulsiooni-, matt, 9.3 l
64,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 64,99 €
89,50 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 89,50 €
89,50 € / 1 tk
Värvi alus Sadolin Easycare, emulsiooni-, matt, 9.3 l
  • Kogus pakendis, l: 9.3
  • Läige: Matt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Põrandavärv Sadolin Epolan, valge v., 5 l
41,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 41,49 €
49,95 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 49,95 €
5.0 l / 1 tk
9,99 € / 1 l
Põrandavärv Sadolin Epolan, valge v., 5 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolläikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Põrandavärv Sadolin Epolan, valge v., 1 l
11,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,19 €
13,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,90 €
1.0 l / 1 tk
13,90 € / 1 l
Põrandavärv Sadolin Epolan, valge v., 1 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolläikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värv Sadolin Bindo 10, valge v., 2.5 l
16,46 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 16,46 €
20,08 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,08 €
2.5 l / 1 tk
8,03 € / 1 l
Värv Sadolin Bindo 10, valge v., 2.5 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värv Sadolin Easycare, valge v., 2.5 l
18,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 18,99 €
27,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 27,29 €
2.5 l / 1 tk
10,92 € / 1 l
Värv Sadolin Easycare, valge v., 2.5 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värvi alus Sadolin Easycare, emulsiooni-, matt, 2.33 l
18,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 18,99 €
30,88 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 28,73 €
2.33 l / 1 tk
13,25 € / 1 l
Värvi alus Sadolin Easycare, emulsiooni-, matt, 2.33 l
  • Kogus pakendis, l: 2.33
  • Läige: Matt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värv Sadolin Bindo 20, valge v., 2.5 l
15,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,59 €
19,46 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,05 €
2.5 l / 1 tk
7,78 € / 1 l
Värv Sadolin Bindo 20, valge v., 2.5 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värv Sadolin Bindo 7, valge v., 2.5 l
11,31 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,31 €
13,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,90 €
2.5 l / 1 tk
5,56 € / 1 l
Värv Sadolin Bindo 7, valge v., 2.5 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värv Sadolin Easycare, valge v., 1 l
9,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,19 €
13,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,29 €
1.0 l / 1 tk
13,29 € / 1 l
Värv Sadolin Easycare, valge v., 1 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värv Sadolin Easycare, valge v., 10 l
64,87 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 64,87 €
71,05 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 71,05 €
10.0 l / 1 tk
7,11 € / 1 l
Värv Sadolin Easycare, valge v., 10 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Lateksvärv Sadolin Vatrum 40, valge v., 1 l
13,37 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,37 €
16,37 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 16,37 €
16,37 € / 1 tk
Lateksvärv Sadolin Vatrum 40, valge v., 1 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, akendele/ustele Sadolin Panorama, poolläikiv, 1 l, valge v.
12,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,59 €
18,02 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 18,02 €
18,02 € / 1 tk
Emailvärv, akendele/ustele Sadolin Panorama, poolläikiv, 1 l, valge v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Alküüdõli
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolläikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, universaalsed Sadolin Master Novus 70, läikiv, 2.5 l, valge v.
21,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 21,99 €
38,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 38,90 €
38,90 € / 1 tk
Emailvärv, universaalsed Sadolin Master Novus 70, läikiv, 2.5 l, valge v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Alkiidne
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
2 4 ... 5
49 - 96 kuvatud 234-st