Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Kauba kättesaadavus
Hind
Toote tüüp
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu.
Videokaardi mudel
Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
VR (Virtual reality) ready
Arvuti toetab virtuaalse reaalsuse (VR) rakendusi. Selle funktsiooni kasutamiseks vajad sa täiendavat seadet, näiteks HTC Vive, Oculus Rift ja teised.
Liidesed
Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.
Optiline seade
On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.
Taastatud
Taastatud kaubad on kaubad, mis on pärast lühiajalist kasutamist tootjale tagasi saadetud. Kaupu on testitud, remonditud ja neile kehtib tootja garantii. Seade, selle osad ja funktsioonid on täielikult töökorras. Harvadel juhtudel võivad olla välised kasutusjäljed või väikesed kriimustused.
Materjal
Suurus
145 - 192 kuvatud 255-st
Sorteeri:
Lateksvärv Sadolin Vatrum 40, valge v., 5 l
48,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 48,99 €
76,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 76,00 €
76,00 € / 1 tk
Lateksvärv Sadolin Vatrum 40, valge v., 5 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv Sadolin, 0.93, Email-
9,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,99 €
21,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 21,99 €
0.93 l / 1 tk
23,65 € / 1 l
Emailvärv Sadolin, 0.93, Email-
  • Kogus pakendis, l: 0.93
  • Läige: Poolmatt
  • Vedeldi: White Spirit
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, universaalsed Sadolin Master 30 FGL, poolmatt, 2.5 l, värvitu
18,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 18,99 €
43,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 43,99 €
2.33 l / 1 tk
18,88 € / 1 l
Emailvärv, universaalsed Sadolin Master 30 FGL, poolmatt, 2.5 l, värvitu
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Alküüdõli
  • Värvitoon: Värvita
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Fassaadivärv Sadolin, valge v., 0.93 l
10,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,19 €
15,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,69 €
0.93 l / 1 tk
16,87 € / 1 l
Fassaadivärv Sadolin, valge v., 0.93 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, puidust ja metallist pindadele Sadolin Master Novus 15, poolmatt, 2.33 l, värvita
26,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 26,49 €
39,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 39,99 €
39,99 € / 1 tk
Emailvärv, puidust ja metallist pindadele Sadolin Master Novus 15, poolmatt, 2.33 l, värvita
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Alkiidne
  • Värvitoon: Värvita
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Alus Sadolin, emulsiooni-, poolmatt, 2.33 l
16,42 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 16,42 €
27,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 27,09 €
2.33 l / 1 tk
11,63 € / 1 l
Alus Sadolin, emulsiooni-, poolmatt, 2.33 l
  • Kogus pakendis, l: 2.33
  • Kogus pakendis, kg: 2.73
  • Läige: Poolmatt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, seinale/universaalsed/akendele Sadolin Master Novus, poolmatt, 10 l, valge v.
99,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 99,00 €
144,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 144,00 €
10.0 l / 1 tk
14,40 € / 1 l
Emailvärv, seinale/universaalsed/akendele Sadolin Master Novus, poolmatt, 10 l, valge v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Alkiidne
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värv universaalne Sadolin, 1 l
11,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,69 €
18,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 18,49 €
1.0 l / 1 tk
18,49 € / 1 l
Värv universaalne Sadolin, 1 l
  • Krundi tüüp: Universaalne
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värv universaalne Sadolin
25,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 25,69 €
39,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 39,99 €
2.5 l / 1 tk
16,00 € / 1 l
Värv universaalne Sadolin
  • Krundi tüüp: Universaalne
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Eriotstarbeline värv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Sadolin, läikiv, must v.
37,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 37,99 €
56,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 56,00 €
56,00 € / 1 tk
Eriotstarbeline värv, korrosioonivastane metallkonstruktsioonidele Sadolin, läikiv, must v.
  • Värvi tüüp: Eriotstarbeline värv
  • Emaili tüüp: Roostetamisvastane
  • Värvitoon: Must v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värv Sadolin, valge v., 20 l
49,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 49,00 €
106,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 106,00 €
20.0 l / 1 tk
5,30 € / 1 l
Värv Sadolin, valge v., 20 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Sadolin, kasutusvalmis, hall v.
13,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,59 €
19,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,59 €
2.5 l / 1 tk
7,84 € / 1 l
Pahtel Sadolin, kasutusvalmis, hall v.
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Kasutusvalmis
  • Pahteldatud pinnad: Krohv, betoon
  • Värv: Hall v.
  • Võib lihvida pärast: 2 - 3 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Sadolin, kasutusvalmis, valge v.
27,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 27,89 €
49,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 49,00 €
17.0 l / 1 tk
2,88 € / 1 l
Pahtel Sadolin, kasutusvalmis, valge v.
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Kasutusvalmis
  • Pahteldatud pinnad: Krohv, betoon
  • Värv: Valge v.
  • Võib lihvida pärast: 3 - 4 h
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Fassaadivärv Sadolin, valge v., 10 l
59,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 59,99 €
92,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 92,00 €
10.0 l / 1 tk
9,20 € / 1 l
Fassaadivärv Sadolin, valge v., 10 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emulsioon Sadolin, valge v.
10,24 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,24 €
15,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,29 €
1.0 l / 1 tk
15,29 € / 1 l
Emulsioon Sadolin, valge v.
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Matt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Sadolin Maxi, kasutusvalmis, valge v., 2.5 l
11,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,69 €
16,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 16,89 €
16,89 € / 1 tk
Pahtel Sadolin Maxi, kasutusvalmis, valge v., 2.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Kasutusvalmis
  • Pahteldatud pinnad: Krohv, betoon
  • Värv: Valge v.
  • Võib lihvida pärast: 2 - 3 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värv Sadolin Bindo 20, valge v., 0.9 l
8,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,69 €
13,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,87 €
13,39 € / 1 tk
Värv Sadolin Bindo 20, valge v., 0.9 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, hõbehall v., 0.03 l
1,93 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,93 €
2,56 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,56 €
2,56 € / 1 tk
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, hõbehall v., 0.03 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Eri värvi
  • Läige: Ei ole (töötlemata pind)
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, wild dove v., 0.03 l
2,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,93 €
3,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,56 €
3,39 € / 1 tk
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, wild dove v., 0.03 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Eri värvi
  • Läige: Ei ole (töötlemata pind)
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, rose wood v., 0.03 l
2,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,93 €
3,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,56 €
3,39 € / 1 tk
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, rose wood v., 0.03 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Eri värvi
  • Läige: Ei ole (töötlemata pind)
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, simply bread v., 0.03 l
2,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,93 €
3,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,56 €
3,39 € / 1 tk
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, simply bread v., 0.03 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Eri värvi
  • Läige: Ei ole (töötlemata pind)
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, royal blue v., 0.03 l
1,93 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,93 €
2,56 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,56 €
2,56 € / 1 tk
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, royal blue v., 0.03 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Värvita
  • Läige: Ei ole (töötlemata pind)
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, blossom powder v., 0.03 l
1,93 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,93 €
2,56 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,56 €
2,56 € / 1 tk
Laos
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, blossom powder v., 0.03 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Eri värvi
  • Läige: Ei ole (töötlemata pind)
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, chocolate milk v., 0.03 l
1,93 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,93 €
2,56 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,56 €
2,56 € / 1 tk
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, chocolate milk v., 0.03 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Eri värvi
  • Läige: Ei ole (töötlemata pind)
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, retro vibe v., 0.03 l
1,93 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,93 €
2,56 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,56 €
2,56 € / 1 tk
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, retro vibe v., 0.03 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Eri värvi
  • Läige: Ei ole (töötlemata pind)
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, fresh fruit v., 0.03 l
1,93 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,93 €
2,56 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,56 €
2,56 € / 1 tk
Laos
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, fresh fruit v., 0.03 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Eri värvi
  • Läige: Ei ole (töötlemata pind)
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, luxurious silk v., 0.03 l
1,93 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,93 €
2,56 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,56 €
2,56 € / 1 tk
Laos
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, luxurious silk v., 0.03 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Eri värvi
  • Läige: Ei ole (töötlemata pind)
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, turquoise holiday v., 0.03 l
1,93 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,93 €
2,56 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,56 €
2,56 € / 1 tk
Laos
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, turquoise holiday v., 0.03 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Eri värvi
  • Läige: Ei ole (töötlemata pind)
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, bakery brown v., 0.03 l
1,93 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,93 €
2,56 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,56 €
2,56 € / 1 tk
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, bakery brown v., 0.03 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Eri värvi
  • Läige: Ei ole (töötlemata pind)
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Puidupeits Sadolin Celco Wood Stain, läbipaistev v., 2.5 l
17,45 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 17,45 €
21,11 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 21,11 €
2.5 l / 1 tk
8,44 € / 1 l
Laos
Puidupeits Sadolin Celco Wood Stain, läbipaistev v., 2.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kogus pakendis, l: 2.5
  • Värv: Läbipaistev v.
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Lakk, läikiv Sadolin Celco, 1 l
11,31 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,80 €
13,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,28 €
13,90 € / 1 tk
Laos
Lakk, läikiv Sadolin Celco, 1 l
  • Maht: 1 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Läige: Läikiv
  • Vedeldi: White Spirit
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Lakk, läikiv Sadolin Celco, 2.5 l
27,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 27,79 €
33,47 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 33,47 €
33,47 € / 1 tk
Laos
Lakk, läikiv Sadolin Celco, 2.5 l
  • Maht: 2.5 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Läige: Läikiv
  • Vedeldi: White Spirit
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, sea foam v., 0.03 l
1,93 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,93 €
2,56 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,56 €
2,56 € / 1 tk
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, sea foam v., 0.03 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Eri värvi
  • Läige: Ei ole (töötlemata pind)
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, red elegance v., 0.03 l
1,93 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,93 €
2,56 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,56 €
2,56 € / 1 tk
Värvitester Sadolin Ambiance Color Tester, red elegance v., 0.03 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Punane v.
  • Läige: Ei ole (töötlemata pind)
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Põrandavärv Sadolin, läbipaistev v., 4.65 l
48,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 43,39 €
58,60 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 58,60 €
4.65 l / 1 tk
12,60 € / 1 l
Laos
Põrandavärv Sadolin, läbipaistev v., 4.65 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Värvita
  • Läige: Poolläikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 2 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Emailvärv, universaalsed Sadolin Master 30, poolmatt, 2.5 l, valge v.

Välja müüdud

Emailvärv, universaalsed Sadolin Master 30, poolmatt, 2.5 l, valge v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Alküüdõli
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Emailvärv, universaalsed Sadolin Master Novus 70, läikiv, 1 l, valge v.

Välja müüdud

Emailvärv, universaalsed Sadolin Master Novus 70, läikiv, 1 l, valge v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Alkiidne
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Läikiv
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Emailvärv, universaalsed Sadolin Master 30, poolmatt, 1 l, valge v.

Välja müüdud

Emailvärv, universaalsed Sadolin Master 30, poolmatt, 1 l, valge v.
  • Värvi tüüp: Email-
  • Emaili tüüp: Alküüdõli
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Poolmatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Emulsioonivärv Sadolin, emulsiooni-, matt, 9.3 l

Välja müüdud

Emulsioonivärv Sadolin, emulsiooni-, matt, 9.3 l
  • Kogus pakendis, l: 9.3
  • Kogus pakendis, kg: 9
  • Läige: Matt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
Värv Sadolin, emulsiooni-, matt, 9.3 l

Välja müüdud

Värv Sadolin, emulsiooni-, matt, 9.3 l
  • Kogus pakendis, l: 9.3
  • Kogus pakendis, kg: 9
  • Läige: Matt
  • Vedeldi: Vesi
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
Pahtel Sadolin, kasutusvalmis, hall v.

Välja müüdud

Pahtel Sadolin, kasutusvalmis, hall v.
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Kasutusvalmis
  • Pahteldatud pinnad: Krohv, betoon
  • Värv: Hall v.
  • Võib lihvida pärast: 2 - 3 h
Värv Sadolin Innetak, valge v., 10 l

Välja müüdud

Värv Sadolin Innetak, valge v., 10 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Täismatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 - 2 h
Krunt Sadolin Grund, hall v., 10 l

Välja müüdud

Krunt Sadolin Grund, hall v., 10 l
  • Värvi tüüp: Emulsiooni-
  • Värvitoon: Hall v.
  • Läige: Täismatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 h
Värv Sadolin, valge v., 7.5 l

Välja müüdud

Värv Sadolin, valge v., 7.5 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Täismatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 h
Värv Sadolin, valge v., 7.5 l

Välja müüdud

Värv Sadolin, valge v., 7.5 l
  • Värvi tüüp: Veepõhine
  • Värvitoon: Valge v.
  • Läige: Täismatt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Kuivamisaeg (enne ülevärvimist): 1 h
1 ... 2 4 6
145 - 192 kuvatud 255-st