Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Kauba kättesaadavus
Näita tooteid
Hind
Toote tüüp
Materjal
Kuva rohkem Kuva vähem
Operatiivmälu (RAM)
Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks. Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu.
Videokaardi mudel
Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
VR (Virtual reality) ready
Arvuti toetab virtuaalse reaalsuse (VR) rakendusi. Selle funktsiooni kasutamiseks vajad sa täiendavat seadet, näiteks HTC Vive, Oculus Rift ja teised.
Liidesed
Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.
Optiline seade
On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.
Taastatud
Taastatud kaubad on kaubad, mis on pärast lühiajalist kasutamist tootjale tagasi saadetud. Kaupu on testitud, remonditud ja neile kehtib tootja garantii. Seade, selle osad ja funktsioonid on täielikult töökorras. Harvadel juhtudel võivad olla välised kasutusjäljed või väikesed kriimustused.
Suurus
97 - 144 kuvatud 348-st
Sorteeri:
Pahtel Briko, kasutusvalmis, tamm v., 0.48 kg
3,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,19 €
4,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,59 €
0.48 kg / 1 tk
9,56 € / 1 kg
Pahtel Briko, kasutusvalmis, tamm v., 0.48 kg
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Pahtli tüüp: Kasutusvalmis
  • Pahteldatud pinnad: Puit
  • Värv: Pruun v.
  • Võib lihvida pärast: 2 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Briko, kasutusvalmis, mänd v., 0.48 kg
3,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,19 €
4,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,59 €
0.48 kg / 1 tk
9,56 € / 1 kg
Pahtel Briko, kasutusvalmis, mänd v., 0.48 kg
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Pahtli tüüp: Kasutusvalmis
  • Pahteldatud pinnad: Puit
  • Värv: Pruun v.
  • Võib lihvida pärast: 2 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Krunt tavaline ehitus- Briko Betonprime, õrnroosa v., 4 l
8,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,99 €
19,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,25 €
19,99 € / 1 tk
Krunt tavaline ehitus- Briko Betonprime, õrnroosa v., 4 l
  • Krundi tüüp: Tavaline ehitus-
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Briko, kasutusvalmis, mahagon v., 0.48 kg
3,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,69 €
5,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,29 €
0.48 kg / 1 tk
11,02 € / 1 kg
Pahtel Briko, kasutusvalmis, mahagon v., 0.48 kg
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Kasutusvalmis
  • Pahteldatud pinnad: Puit
  • Värv: Pruun v.
  • Võib lihvida pärast: 1.5 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Briko, kasutusvalmis, mänd v., 0.48 kg
3,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,69 €
5,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,29 €
0.48 kg / 1 tk
11,02 € / 1 kg
Pahtel Briko, kasutusvalmis, mänd v., 0.48 kg
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Kasutusvalmis
  • Pahteldatud pinnad: Puit
  • Värv: Pruun v.
  • Võib lihvida pärast: 1.5 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Briko, kasutusvalmis, kask v., 0.48 l
3,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,69 €
5,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,29 €
5,29 € / 1 tk
Pahtel Briko, kasutusvalmis, kask v., 0.48 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Kasutusvalmis
  • Pahteldatud pinnad: Puit
  • Värv: Pruun v.
  • Võib lihvida pärast: 1.5 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Briko, kasutusvalmis, kask v., 0.48 l
3,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,19 €
4,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,59 €
0.48 kg / 1 tk
9,56 € / 1 kg
Pahtel Briko, kasutusvalmis, kask v., 0.48 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Kasutusvalmis
  • Pahteldatud pinnad: Puit
  • Värv: Pruun v.
  • Võib lihvida pärast: 1.5 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Krunt tavaline ehitus- Briko Contact Primer, õrnroosa v., 5 l
9,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,99 €
16,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 16,99 €
16,99 € / 1 tk
Krunt tavaline ehitus- Briko Contact Primer, õrnroosa v., 5 l
  • Krundi tüüp: Tavaline ehitus-
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Krunt aluskrunt Briko, valge v., 10 l
10,81 € / tk
10.0 l / 1 tk
1,08 € / 1 l
Krunt aluskrunt Briko, valge v., 10 l
  • Krundi tüüp: Aluskrunt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Briko, jämedateraline, valge v./hall v., 5 kg
13,01 € / tk
13,01 € / 1 tk
Pahtel Briko, jämedateraline, valge v./hall v., 5 kg
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Pahtli tüüp: Jämedateraline
  • Pahteldatud pinnad: Krohv, betoon
  • Värv: Hall v., Valge v.
  • Võib lihvida pärast: 1.5 - 20 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Briko, kasutusvalmis, tamm v., 0.48 l
3,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,09 €
4,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,49 €
0.48 kg / 1 tk
9,35 € / 1 kg
Pahtel Briko, kasutusvalmis, tamm v., 0.48 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Pahtli tüüp: Kasutusvalmis
  • Pahteldatud pinnad: Puit
  • Värv: Pruun v.
  • Võib lihvida pärast: 2 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Briko, kasutusvalmis, tuhk v., 0.48 kg
3,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,19 €
4,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,59 €
0.48 kg / 1 tk
9,56 € / 1 kg
Pahtel Briko, kasutusvalmis, tuhk v., 0.48 kg
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Pahtli tüüp: Kasutusvalmis
  • Pahteldatud pinnad: Puit
  • Võib lihvida pärast: 2 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Briko, kasutusvalmis, mänd v., 0.48 kg
3,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,09 €
4,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,49 €
0.48 kg / 1 tk
9,35 € / 1 kg
Pahtel Briko, kasutusvalmis, mänd v., 0.48 kg
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Pahtli tüüp: Kasutusvalmis
  • Pahteldatud pinnad: Puit
  • Värv: Pruun v.
  • Võib lihvida pärast: 2 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Briko, kasutusvalmis, valge v., 0.48 kg
3,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,19 €
4,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,79 €
0.48 kg / 1 tk
9,98 € / 1 kg
Pahtel Briko, kasutusvalmis, valge v., 0.48 kg
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Pahtli tüüp: Kasutusvalmis
  • Pahteldatud pinnad: Puit
  • Värv: Valge v.
  • Võib lihvida pärast: 2 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Briko Wood Glaze, kasutusvalmis, tamm v., 0.48 l
3,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,69 €
5,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,29 €
0.48 kg / 1 tk
11,02 € / 1 kg
Pahtel Briko Wood Glaze, kasutusvalmis, tamm v., 0.48 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Kasutusvalmis
  • Pahteldatud pinnad: Puit
  • Värv: Pruun v.
  • Võib lihvida pärast: 1.5 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Briko, kasutusvalmis, mänd v., 1.6 kg
5,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,99 €
8,74 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,74 €
1.6 kg / 1 tk
5,46 € / 1 kg
Pahtel Briko, kasutusvalmis, mänd v., 1.6 kg
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Kasutusvalmis
  • Pahteldatud pinnad: Puit
  • Värv: Pruun v.
  • Võib lihvida pärast: 1.5 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Briko, kasutusvalmis, mänd v., 0.48 kg
3,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,19 €
4,62 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,62 €
0.48 kg / 1 tk
9,63 € / 1 kg
Pahtel Briko, kasutusvalmis, mänd v., 0.48 kg
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Kasutusvalmis
  • Pahteldatud pinnad: Puit
  • Värv: Pruun v.
  • Võib lihvida pärast: 1.5 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Briko, kasutusvalmis, tamm v., 0.48 kg
3,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,19 €
5,13 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,13 €
0.48 kg / 1 tk
10,69 € / 1 kg
Pahtel Briko, kasutusvalmis, tamm v., 0.48 kg
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Kasutusvalmis
  • Pahteldatud pinnad: Puit
  • Värv: Pruun v.
  • Võib lihvida pärast: 1.5 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Briko, kasutusvalmis, valge v., 1.6 kg
5,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,89 €
8,74 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,74 €
1.6 kg / 1 tk
5,46 € / 1 kg
Pahtel Briko, kasutusvalmis, valge v., 1.6 kg
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Kasutusvalmis
  • Pahteldatud pinnad: Puit
  • Värv: Valge v.
  • Võib lihvida pärast: 1.5 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Briko, kasutusvalmis, valge v., 0.48 kg
2,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,89 €
5,13 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,13 €
0.48 kg / 1 tk
10,69 € / 1 kg
Pahtel Briko, kasutusvalmis, valge v., 0.48 kg
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Kasutusvalmis
  • Pahteldatud pinnad: Metall
  • Värv: Valge v.
  • Võib lihvida pärast: 1.5 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Krunt aluskrunt Briko, valge v., 1 l
1,32 € / tk
1.0 l / 1 tk
1,32 € / 1 l
Krunt aluskrunt Briko, valge v., 1 l
  • Krundi tüüp: Aluskrunt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Krunt aluskrunt Briko, valge v., 5 l
6,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,99 €
8,53 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,53 €
5.0 l / 1 tk
1,71 € / 1 l
Krunt aluskrunt Briko, valge v., 5 l
  • Krundi tüüp: Aluskrunt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Krunt aluskrunt Briko, valge v., 1 l
2,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,89 €
3,38 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,18 €
1.0 l / 1 tk
3,38 € / 1 l
Krunt aluskrunt Briko, valge v., 1 l
  • Krundi tüüp: Aluskrunt
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim kork-katted Briko Cork Basic, 1 kg
5,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,99 €
8,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,69 €
1.0 kg / 1 tk
8,69 € / 1 kg
Liim kork-katted Briko Cork Basic, 1 kg
  • Liimi tüüp: Kork-katted
  • Liimi kasutusalad: Kork-materjal
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim universaalne Briko PVA, 3 kg, valge v.
12,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,39 €
16,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 16,99 €
3.0 kg / 1 tk
5,66 € / 1 kg
Liim universaalne Briko PVA, 3 kg, valge v.
  • Liimi tüüp: Universaalne
  • Liimi kasutusalad: Puit
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim universaalne Briko PVA, 1 kg, valge v.
4,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,39 €
5,75 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,75 €
1.0 kg / 1 tk
5,75 € / 1 kg
Liim universaalne Briko PVA, 1 kg, valge v.
  • Liimi tüüp: Universaalne
  • Liimi kasutusalad: Puit
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim põrandakatted Briko Cover-Lim, 3 kg, valge v.
8,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,89 €
12,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,99 €
3.0 kg / 1 tk
4,33 € / 1 kg
Liim põrandakatted Briko Cover-Lim, 3 kg, valge v.
  • Liimi tüüp: Põrandakatted
  • Liimi kasutusalad: Puit
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim põrandakatted Briko Cover - Lim, 1 kg, valge v.
5,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,99 €
6,58 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,58 €
1.0 kg / 1 tk
6,58 € / 1 kg
Liim põrandakatted Briko Cover - Lim, 1 kg, valge v.
  • Liimi tüüp: Põrandakatted
  • Liimi kasutusalad: Puit
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim universaalne Briko PVA D1, 0.5 kg, valge v.
2,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,99 €
4,10 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,10 €
0.5 kg / 1 tk
8,20 € / 1 kg
Liim universaalne Briko PVA D1, 0.5 kg, valge v.
  • Liimi tüüp: Universaalne
  • Liimi kasutusalad: Puit
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim paigaldus- Briko Express, 0.3 l, valge v.
4,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,34 €
6,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,39 €
6,09 € / 1 tk
Liim paigaldus- Briko Express, 0.3 l, valge v.
  • Liimi tüüp: Paigaldus-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim paigaldus- Briko Skystosios vinys, 0.3 l, kollane v.
2,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,39 €
3,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,49 €
3,49 € / 1 tk
Liim paigaldus- Briko Skystosios vinys, 0.3 l, kollane v.
  • Liimi tüüp: Paigaldus-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim soojendussüsteemide Briko Polyfix, 0.75 l
4,71 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,71 €
6,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,99 €
0.75 l / 1 tk
9,32 € / 1 l
Liim soojendussüsteemide Briko Polyfix, 0.75 l
  • Liimi tüüp: Soojendussüsteemide
  • Liimi kasutusalad: Polüstüreen
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim kork-katted Briko Cork Basic, 5 kg
24,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 24,99 €
31,41 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 31,41 €
5.0 kg / 1 tk
6,28 € / 1 kg
Liim kork-katted Briko Cork Basic, 5 kg
  • Liimi tüüp: Kork-katted
  • Liimi kasutusalad: Kork-materjal
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Liim universaalne Briko PVA D3, 1 kg, valge v.
5,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,79 €
8,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,39 €
1.0 kg / 1 tk
8,39 € / 1 kg
Liim universaalne Briko PVA D3, 1 kg, valge v.
  • Liimi tüüp: Universaalne
  • Liimi kasutusalad: Puit
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim universaalne Briko PVA D3, 0.5 kg, valge v.
4,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,69 €
4,93 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,93 €
0.5 kg / 1 tk
9,86 € / 1 kg
Liim universaalne Briko PVA D3, 0.5 kg, valge v.
  • Liimi tüüp: Universaalne
  • Liimi kasutusalad: Puit
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim universaalne Briko PVA D2, 1 kg, valge v.
4,62 € / tk
1.0 kg / 1 tk
4,62 € / 1 kg
Liim universaalne Briko PVA D2, 1 kg, valge v.
  • Liimi tüüp: Universaalne
  • Liimi kasutusalad: Puit
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim paigaldus- Briko Universal Strong, 0.3 l, valge v.
5,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,49 €
6,68 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,59 €
6,68 € / 1 tk
Liim paigaldus- Briko Universal Strong, 0.3 l, valge v.
  • Liimi tüüp: Paigaldus-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim põrandakatted Briko Cover-Lim, 4.5 kg, valge v.
21,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,08 €
31,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,08 €
31,09 € / 1 tk
Liim põrandakatted Briko Cover-Lim, 4.5 kg, valge v.
  • Liimi tüüp: Põrandakatted
  • Liimi kasutusalad: Puit
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kinnitusdetail Briko CD14, 410 mm x 30 mm
0,25 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 0,25 €
0,36 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 0,36 €
0,36 € / 1 tk
Kinnitusdetail Briko CD14, 410 mm x 30 mm
  • Materjal: Metall
  • Ettenähtud: Kipskartongplaatide ripplagedele kinnitamiseks
  • Pikkus: 410 mm
  • Laius: 30 mm
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Segu krohvisegu tegemiseks Briko SZM I(0-2), 25 kg
10,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,99 €
15,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,99 €
15,99 € / 1 tk
Segu krohvisegu tegemiseks Briko SZM I(0-2), 25 kg
  • Aine / segu otstarve: Krohvisegu tegemiseks
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Segu Briko ZSZ1/III, remondi, 10 kg
6,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,99 €
10,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,99 €
10,99 € / 1 tk
Segu Briko ZSZ1/III, remondi, 10 kg
  • Segu tüüp: Remondi
  • Aine / segu otstarve: Krohvisegu tegemiseks
  • Toote kaal koos pakendiga: 10 kg
  • Töötemperatuur: 5 - 25 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Teip Briko, 2500 cm, Ø 6 cm,
10,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,99 €
20,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,99 €
25.0 m / 1 tk
0,84 € / 1 m
Teip Briko, 2500 cm, Ø 6 cm,
  • Laius: 6 cm
  • Kaal, g/m²: 230
  • Materjal: Polüetüleen (PE)
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kleeplint Briko, 2500 cm, Ø 5 cm
8,98 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,98 €
16,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 16,99 €
25.0 m / 1 tk
0,68 € / 1 m
Kleeplint Briko, 2500 cm, Ø 5 cm
  • Laius: 5 cm
  • Kaal, g/m²: 210
  • Materjal: Polüetüleen (PE)
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Profiil Briko, 2600 mm x 35 mm x 34 mm
1,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,29 €
3,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,99 €
3,99 € / 1 tk
Profiil Briko, 2600 mm x 35 mm x 34 mm
  • Kate: Tsingitud
  • Pikkus: 2600 mm
  • Laius: 35 mm
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Alumiiniumprofiil Briko, 2500 mm x 35 mm x 34 mm
1,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,19 €
3,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,99 €
3,99 € / 1 tk
Alumiiniumprofiil Briko, 2500 mm x 35 mm x 34 mm
  • Kate: Tsingitud
  • Pikkus: 2500 mm
  • Laius: 35 mm
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
PVC nurk Briko, alumiinium, 2500 mm x 20 mm
3,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,99 €
6,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,99 €
6,99 € / 1 tk
PVC nurk Briko, alumiinium, 2500 mm x 20 mm
  • Materjal: Alumiinium
  • Kate: Ei ole
  • Pikkus: 2500 mm
  • Laius: 20 mm
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Hermeetik Briko, 300 ml, valge v.
6,35 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,93 €
9,25 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,93 €
9,25 € / 1 tk
Hermeetik Briko, 300 ml, valge v.
  • Maht: 300 ml
  • Värv: Valge v.
  • Töötemperatuur: 5 - 40 °C
  • Niiskuskindel: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Perforeeritud nurk Briko, alumiinium, 2000 mm x 24 mm x 24 mm
0,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 66,43 €
1,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,49 €
2.0 m² / 1 tk
0,75 € / 1 m²
Perforeeritud nurk Briko, alumiinium, 2000 mm x 24 mm x 24 mm
  • Materjal: Alumiinium
  • Kate: Ei ole
  • Pikkus: 2000 mm
  • Laius: 24 mm
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
1 3 5 ... 8
97 - 144 kuvatud 348-st