Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Kauba kättesaadavus
Näita tooteid
Hind
Toote tüüp
Materjal
Kuva rohkem Kuva vähem
Operatiivmälu (RAM)
Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks. Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu.
Videokaardi mudel
Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
VR (Virtual reality) ready
Arvuti toetab virtuaalse reaalsuse (VR) rakendusi. Selle funktsiooni kasutamiseks vajad sa täiendavat seadet, näiteks HTC Vive, Oculus Rift ja teised.
Liidesed
Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.
Optiline seade
On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.
Taastatud
Taastatud kaubad on kaubad, mis on pärast lühiajalist kasutamist tootjale tagasi saadetud. Kaupu on testitud, remonditud ja neile kehtib tootja garantii. Seade, selle osad ja funktsioonid on täielikult töökorras. Harvadel juhtudel võivad olla välised kasutusjäljed või väikesed kriimustused.
Suurus
49 - 96 kuvatud 343-st
Sorteeri:
Lahjendi Briko Bearomatis, 1 l
5,44 € / tk
5,44 € / 1 tk
Lahjendi Briko Bearomatis, 1 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Lahjendi Briko Bearomatis, 0.5 l
3,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,19 €
4,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,59 €
4,59 € / 1 tk
Lahjendi Briko Bearomatis, 0.5 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Tapeediliim Briko Ready Bond, 5 kg
11,84 € / tk
11,84 € / 1 tk
Tapeediliim Briko Ready Bond, 5 kg
  • Kaal: 5 kg
  • Liimi tüüp: Kasutusvalmis
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Klaaskiust lint Briko, klaaskiud, 20 m x 48 mm
1,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,89 €
5,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,99 €
1.0 rull / 1 tk
5,99 € / 1 rull
Klaaskiust lint Briko, klaaskiud, 20 m x 48 mm
  • Riba materjal: Klaaskiud
  • Rulli pikkus: 20 m
  • Laius: 48 mm
  • Kasutustingimused: Siseruumid
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Alusvaip Briko, 118 cm x 47.5 cm x 0.3 cm
4,98 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,42 €
7,19 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,79 €
1.0 pakk / 1 Pakk
7,19 € / 1 pakk
Alusvaip Briko, 118 cm x 47.5 cm x 0.3 cm
  • Materjal: Ekstruudiline polüstüreen
  • Pikkus: 118 cm
  • Laius: 47.5 cm
  • Paksus: 0.3 cm
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Alusvaip Briko, 118 cm x 47.5 cm x 0.5 cm
6,10 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,55 €
8,79 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,59 €
1.0 pakk / 1 Pakk
8,79 € / 1 pakk
Alusvaip Briko, 118 cm x 47.5 cm x 0.5 cm
  • Materjal: Ekstruudiline polüstüreen
  • Pikkus: 118 cm
  • Laius: 47.5 cm
  • Paksus: 0.5 cm
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Tapeediliim Briko Ready Bond, 3 kg
7,09 € / tk
7,09 € / 1 tk
Tapeediliim Briko Ready Bond, 3 kg
  • Kaal: 3 kg
  • Liimi tüüp: Kasutusvalmis
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Lubitsementkrohv Briko, remondi, 25 kg, 10 mm
3,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,28 €
5,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,10 €
5,79 € / 1 tk
Lubitsementkrohv Briko, remondi, 25 kg, 10 mm
  • Segu tüüp: Remondi
  • Aine / segu otstarve: Krohvimise sisetöödele, Seina ja lae krohvimiseks, Viimistlemise töödele
  • Toote kaal koos pakendiga: 25 kg
  • Töötemperatuur: 5 - 25 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Vaht Briko Windows&Doors Elastic, 750 ml, 790 g
5,44 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,44 €
6,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,89 €
6,89 € / 1 tk
Vaht Briko Windows&Doors Elastic, 750 ml, 790 g
  • Maht: 750 ml
  • Soojusjuhtivustegur, W/(mk): 35
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Suvine tihendusvaht Briko Straw 300, 300 ml
3,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,59 €
4,62 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,62 €
4,62 € / 1 tk
Suvine tihendusvaht Briko Straw 300, 300 ml
  • Maht: 300 ml
  • Soojusjuhtivustegur, W/(mk): 0.030
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Suvine tihendusvaht Briko Straw 500, 500 ml
4,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,49 €
6,47 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,47 €
6,47 € / 1 tk
Suvine tihendusvaht Briko Straw 500, 500 ml
  • Maht: 500 ml
  • Soojusjuhtivustegur, W/(mk): 0.030
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kipskrohvisegu Briko MT-8, masin, 25 kg
6,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,99 €
11,80 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,80 €
11,80 € / 1 tk
Kipskrohvisegu Briko MT-8, masin, 25 kg
  • Segu tüüp: Masin
  • Aine / segu otstarve: Viimistlemise töödele
  • Toote kaal koos pakendiga: 25 kg
  • Töötemperatuur: 5 - 25 °C
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Klaaskiust lint Briko, klaaskiud, 180 m x 48 mm
8,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,99 €
18,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 18,99 €
1.0 rull / 1 tk
18,99 € / 1 rull
Klaaskiust lint Briko, klaaskiud, 180 m x 48 mm
  • Riba materjal: Klaaskiud
  • Rulli pikkus: 180 m
  • Laius: 48 mm
  • Kasutustingimused: Siseruumid
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Geotekstiil Briko Geo 90, lausriie, 2 x 50 m, 80 g/m²
88,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 88,90 €
129,00 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 129,00 €
100.0 m² / 1 tk
1,29 € / 1 m²
Geotekstiil Briko Geo 90, lausriie, 2 x 50 m, 80 g/m²
  • Laius: 2 m
  • Kanga kaal g/m²: 80
  • Kogus rullis: 100 m²
  • Kasutusala: Pinnase stabiliseerimiseks, eraldamiseks ja filtreerimiseks
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Krunt tavaline ehitus- Briko Betonprime, õrnroosa v., 7 kg
15,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,99 €
22,14 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 22,14 €
7.0 kg / 1 tk
3,16 € / 1 kg
Krunt tavaline ehitus- Briko Betonprime, õrnroosa v., 7 kg
  • Krundi tüüp: Tavaline ehitus-
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Alusvaip Briko 3MM, 15M2, 1250 cm x 120 cm x 0.3 cm
26,85 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 26,85 €
38,47 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 38,47 €
15.0 m² / 1 tk
2,56 € / 1 m²
Alusvaip Briko 3MM, 15M2, 1250 cm x 120 cm x 0.3 cm
  • Materjal: Vahtpolüetüleen
  • Pikkus: 1250 cm
  • Laius: 120 cm
  • Paksus: 0.3 cm
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Vahupüstol Briko, 39 cm
13,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,99 €
20,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,19 €
20,19 € / 1 tk
Vahupüstol Briko, 39 cm
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Vahupüstol Briko, 39 cm
8,74 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,74 €
13,37 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 13,37 €
13,37 € / 1 tk
Vahupüstol Briko, 39 cm
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Alusvaip Briko 2MM, 15M2, 1250 cm x 120 cm x 0.2 cm
23,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 23,49 €
33,60 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 33,60 €
15.0 m² / 1 tk
2,24 € / 1 m²
Alusvaip Briko 2MM, 15M2, 1250 cm x 120 cm x 0.2 cm
  • Materjal: Vahtpolüetüleen
  • Pikkus: 1250 cm
  • Laius: 120 cm
  • Paksus: 0.2 cm
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Nurkraud Briko, alumiinium, 2000 mm x 20 mm x 15 mm
5,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,09 €
7,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,29 €
7,29 € / 1 tk
Nurkraud Briko, alumiinium, 2000 mm x 20 mm x 15 mm
  • Materjal: Alumiinium
  • Kate: Ei ole
  • Pikkus: 2000 mm
  • Laius: 20 mm
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Tihenduslint akna tihendamiseks/uksepragude tihendamiseks Briko, 2 m x 8 mm
2,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,19 €
3,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,59 €
3,59 € / 1 tk
Tihenduslint akna tihendamiseks/uksepragude tihendamiseks Briko, 2 m x 8 mm
  • Riba otstarve: Akna tihendamiseks, Uksepragude tihendamiseks
  • Pikkus: 2 m
  • Laius: 8 mm
  • Kleepuv: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Hermeetik Briko, must v., 0.3 l
3,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,69 €
4,41 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,69 €
4,41 € / 1 tk
Hermeetik Briko, must v., 0.3 l
  • Maht: 0.3 l
  • Tahenemisaeg: 5 h
  • Püstol-: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Profiil Briko, alumiinium, 2000 mm x 12 mm x 12 mm
5,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,41 €
7,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,41 €
7,99 € / 1 tk
Profiil Briko, alumiinium, 2000 mm x 12 mm x 12 mm
  • Materjal: Alumiinium
  • Kate: Ei ole
  • Pikkus: 2000 mm
  • Laius: 12 mm
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Nurkraud Briko, alumiinium, 2000 mm x 25 mm x 25 mm
7,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,69 €
10,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,99 €
10,99 € / 1 tk
Nurkraud Briko, alumiinium, 2000 mm x 25 mm x 25 mm
  • Materjal: Alumiinium
  • Kate: Ei ole
  • Pikkus: 2000 mm
  • Laius: 25 mm
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Tapeediliim Briko Bordofix, 0.5 kg
4,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,99 €
7,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,19 €
0.5 kg / 1 tk
14,38 € / 1 kg
Tapeediliim Briko Bordofix, 0.5 kg
  • Kaal: 0.5 kg
  • Liimi tüüp: Vedel
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Paigaldusvaht Briko Smart Foam, 750 ml
5,13 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,13 €
6,47 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,47 €
6,47 € / 1 tk
Paigaldusvaht Briko Smart Foam, 750 ml
  • Maht: 750 ml
  • Soojusjuhtivustegur, W/(mk): 0.040
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Suvine tihendusvaht Briko Maxi Gun Foam, 870 ml
6,37 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,65 €
9,46 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,46 €
0.87 l / 1 tk
10,87 € / 1 l
Suvine tihendusvaht Briko Maxi Gun Foam, 870 ml
  • Maht: 870 ml
  • Soojusjuhtivustegur, W/(mk): 0.040
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Hüdroisolatsiooni mastiks Briko, 7 kg
21,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 21,99 €
28,32 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 28,32 €
7.0 kg / 1 tk
4,05 € / 1 kg
Hüdroisolatsiooni mastiks Briko, 7 kg
  • Kaal: 7 kg
  • Töötemperatuur: 5 - 35 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Hüdroisolatsiooni mastiks Briko, 1.2 kg
7,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,24 €
12,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,58 €
12,99 € / 1 tk
Hüdroisolatsiooni mastiks Briko, 1.2 kg
  • Kaal: 1.2 kg
  • Töötemperatuur: 5 - 35 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Briko Macro Light, kerge jämedateraline, valge v., 3 l
6,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,16 €
7,81 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,16 €
3.0 l / 1 tk
2,60 € / 1 l
Pahtel Briko Macro Light, kerge jämedateraline, valge v., 3 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Kerge jämedateraline
  • Pahteldatud pinnad: Krohv, betoon
  • Värv: Valge v.
  • Võib lihvida pärast: 1 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Briko Micro Light, kerge peeneteraline, valge v., 3 l
7,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,16 €
7,81 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,16 €
3.0 l / 1 tk
2,60 € / 1 l
Pahtel Briko Micro Light, kerge peeneteraline, valge v., 3 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Kerge peeneteraline
  • Pahteldatud pinnad: Krohv, betoon
  • Värv: Valge v.
  • Võib lihvida pärast: 1 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Briko MR, peeneteraline, valge v., 5 kg
5,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,99 €
7,81 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,47 €
7,81 € / 1 tk
Pahtel Briko MR, peeneteraline, valge v., 5 kg
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Peeneteraline
  • Pahteldatud pinnad: Krohv, betoon
  • Värv: Valge v.
  • Võib lihvida pärast: 3 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Hermeetik Briko Heat 300 °C, 300 ml, punane v.
6,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,29 €
6,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,99 €
0.3 l / 1 tk
23,30 € / 1 l
Hermeetik Briko Heat 300 °C, 300 ml, punane v.
  • Maht: 300 ml
  • Värv: Punane v.
  • Töötemperatuur: 60 - 300 °C
  • Kuumuskindlus: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Universaalne hermeetik Briko, 0.3 l, valge v.
5,34 € / tk
5,34 € / 1 tk
Universaalne hermeetik Briko, 0.3 l, valge v.
  • Maht: 0.3 l
  • Niiskuskindel: Ei
  • Hallituskindel: Ei
  • Püstol-: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Akrüülhermeetik Briko Acry-Seal, 0.3 l, valge v.
2,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,25 €
3,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,25 €
3,29 € / 1 tk
Akrüülhermeetik Briko Acry-Seal, 0.3 l, valge v.
  • Maht: 0.3 l
  • Niiskuskindel: Jah
  • Hallituskindel: Jah
  • Püstol-: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Universaalne hermeetik Briko, 0.3 l, pruun v.
5,34 € / tk
5,34 € / 1 tk
Universaalne hermeetik Briko, 0.3 l, pruun v.
  • Maht: 0.3 l
  • Niiskuskindel: Ei
  • Hallituskindel: Ei
  • Püstol-: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Universaalne hermeetik Briko, 0.3 l, must v.
5,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,89 €
8,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,49 €
8,49 € / 1 tk
Universaalne hermeetik Briko, 0.3 l, must v.
  • Maht: 0.3 l
  • Niiskuskindel: Ei
  • Hallituskindel: Ei
  • Püstol-: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Akrüülhermeetik Briko, 0.3 l, hall v.
2,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,94 €
3,89 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,94 €
3,89 € / 1 tk
Akrüülhermeetik Briko, 0.3 l, hall v.
  • Maht: 0.3 l
  • Niiskuskindel: Jah
  • Hallituskindel: Jah
  • Püstol-: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Korgist põrandakate Briko CR-109, 1000 cm x 100 cm x 0.2 cm
20,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 20,99 €
29,76 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 29,76 €
10.0 m² / 1 tk
2,98 € / 1 m²
Korgist põrandakate Briko CR-109, 1000 cm x 100 cm x 0.2 cm
  • Materjal: Kork
  • Pikkus: 1000 cm
  • Laius: 100 cm
  • Paksus: 0.2 cm
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Krunt tavaline ehitus- Briko Contact Primer, õrnroosa v., 1 l
2,75 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,75 €
3,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,49 €
3,49 € / 1 tk
Krunt tavaline ehitus- Briko Contact Primer, õrnroosa v., 1 l
  • Krundi tüüp: Tavaline ehitus-
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Briko, kasutusvalmis, tuhk v., 0.48 kg
2,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,99 €
5,13 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,13 €
0.48 kg / 1 tk
10,69 € / 1 kg
Pahtel Briko, kasutusvalmis, tuhk v., 0.48 kg
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Kasutusvalmis
  • Pahteldatud pinnad: Puit
  • Võib lihvida pärast: 1.5 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Briko, kasutusvalmis, tamm v., 0.48 kg
3,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,19 €
4,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,59 €
0.48 kg / 1 tk
9,56 € / 1 kg
Pahtel Briko, kasutusvalmis, tamm v., 0.48 kg
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Pahtli tüüp: Kasutusvalmis
  • Pahteldatud pinnad: Puit
  • Värv: Pruun v.
  • Võib lihvida pärast: 2 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Briko, kasutusvalmis, mänd v., 0.48 kg
3,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,19 €
4,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,59 €
0.48 kg / 1 tk
9,56 € / 1 kg
Pahtel Briko, kasutusvalmis, mänd v., 0.48 kg
  • On mõeldud viimistlustöödele: Väli-
  • Pahtli tüüp: Kasutusvalmis
  • Pahteldatud pinnad: Puit
  • Värv: Pruun v.
  • Võib lihvida pärast: 2 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Krunt tavaline ehitus- Briko Betonprime, õrnroosa v., 4 l
8,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,99 €
19,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 12,25 €
19,99 € / 1 tk
Krunt tavaline ehitus- Briko Betonprime, õrnroosa v., 4 l
  • Krundi tüüp: Tavaline ehitus-
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Briko, kasutusvalmis, mahagon v., 0.48 kg
3,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,69 €
5,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,29 €
0.48 kg / 1 tk
11,02 € / 1 kg
Pahtel Briko, kasutusvalmis, mahagon v., 0.48 kg
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Kasutusvalmis
  • Pahteldatud pinnad: Puit
  • Värv: Pruun v.
  • Võib lihvida pärast: 1.5 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Briko, kasutusvalmis, mänd v., 0.48 kg
3,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,69 €
5,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,29 €
0.48 kg / 1 tk
11,02 € / 1 kg
Pahtel Briko, kasutusvalmis, mänd v., 0.48 kg
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Kasutusvalmis
  • Pahteldatud pinnad: Puit
  • Värv: Pruun v.
  • Võib lihvida pärast: 1.5 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Briko, kasutusvalmis, kask v., 0.48 l
3,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,69 €
5,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,29 €
5,29 € / 1 tk
Pahtel Briko, kasutusvalmis, kask v., 0.48 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Kasutusvalmis
  • Pahteldatud pinnad: Puit
  • Värv: Pruun v.
  • Võib lihvida pärast: 1.5 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Briko, kasutusvalmis, kask v., 0.48 l
3,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,19 €
4,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,59 €
0.48 kg / 1 tk
9,56 € / 1 kg
Pahtel Briko, kasutusvalmis, kask v., 0.48 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Kasutusvalmis
  • Pahteldatud pinnad: Puit
  • Värv: Pruun v.
  • Võib lihvida pärast: 1.5 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
2 4 ... 8
49 - 96 kuvatud 343-st