Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Filtreerimine

Kohaletoimetamise kiirus
Kauba kättesaadavus
Näita tooteid
Hind
Toote tüüp
Materjal
Kuva rohkem Kuva vähem
Operatiivmälu (RAM)
Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks. Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu.
Videokaardi mudel
Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
VR (Virtual reality) ready
Arvuti toetab virtuaalse reaalsuse (VR) rakendusi. Selle funktsiooni kasutamiseks vajad sa täiendavat seadet, näiteks HTC Vive, Oculus Rift ja teised.
Liidesed
Kasutajaliides on ühenduslüli kasutaja ja arvutiprogrammi vahel. Kasutajaliides teeb programmi funktsionaalsuse kasutajale kättesaadavaks.
Optiline seade
On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.
Taastatud
Taastatud kaubad on kaubad, mis on pärast lühiajalist kasutamist tootjale tagasi saadetud. Kaupu on testitud, remonditud ja neile kehtib tootja garantii. Seade, selle osad ja funktsioonid on täielikult töökorras. Harvadel juhtudel võivad olla välised kasutusjäljed või väikesed kriimustused.
Suurus
145 - 192 kuvatud 349-st
Sorteeri:
Profiil Briko, 2500 mm x 70 mm x 70 mm
1,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,59 €
2,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,39 €
2,39 € / 1 tk
Profiil Briko, 2500 mm x 70 mm x 70 mm
  • Kate: Ei ole
  • Pikkus: 2500 mm
  • Laius: 70 mm
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Alumiiniumprofiil Briko, 2000 mm x 153 mm x 35 mm
6,90 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,90 €
9,88 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,88 €
9,88 € / 1 tk
Alumiiniumprofiil Briko, 2000 mm x 153 mm x 35 mm
  • Kate: Ei ole
  • Pikkus: 2000 mm
  • Laius: 153 mm
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Profiil Briko, polüvinüülkloriid (pvc), 2500 mm x 10 mm x 10 mm
1,59 € / tk
2,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,39 €
2,39 € / 1 tk
Profiil Briko, polüvinüülkloriid (pvc), 2500 mm x 10 mm x 10 mm
  • Materjal: Polüvinüülkloriid (PVC)
  • Kate: Ei ole
  • Pikkus: 2500 mm
  • Laius: 10 mm
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Hermeetik Briko Roof & Facade, 0.29 l, läbipaistev v.
8,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,29 €
11,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,99 €
11,99 € / 1 tk
Hermeetik Briko Roof & Facade, 0.29 l, läbipaistev v.
  • Maht: 0.29 l
  • Niiskuskindel: Jah
  • Hallituskindel: Jah
  • Püstol-: Jah
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Sõelutud graniidipuru paigaldatava katte stabiilsusele/punnide plaatide vahel täitmiseks Briko, 20 kg
4,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,99 €
7,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,99 €
7,99 € / 1 tk
Sõelutud graniidipuru paigaldatava katte stabiilsusele/punnide plaatide vahel täitmiseks Briko, 20 kg
  • Aine / segu otstarve: Paigaldatava katte stabiilsusele, Punnide plaatide vahel täitmiseks
  • Fraktsioon: 0 - 2
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Hüdroisolatsiooni väline nurk Briko, 0.135 m x 60 mm
3,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,39 €
4,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,99 €
4,99 € / 1 tk
Hüdroisolatsiooni väline nurk Briko, 0.135 m x 60 mm
  • Laius: 60 mm
  • Pikkus: 0.135 m
  • Värv: Hall v.
  • Materjal: Polüester
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kätis Briko, 0.12 m x 120 mm
2,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,19 €
4,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,99 €
4,99 € / 1 tk
Kätis Briko, 0.12 m x 120 mm
  • Laius: 120 mm
  • Pikkus: 0.12 m
  • Värv: Hall v.
  • Materjal: Polüester
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Kätis Briko, 0.25 m x 250 mm
7,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,39 €
10,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 10,99 €
10,99 € / 1 tk
Kätis Briko, 0.25 m x 250 mm
  • Laius: 250 mm
  • Pikkus: 0.25 m
  • Värv: Hall v.
  • Materjal: Polüester
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Perforeeritud nurk Briko, alumiinium, 2500 mm x 20 mm x 20 mm
1,13 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,13 €
1,64 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,64 €
1,64 € / 1 tk
Perforeeritud nurk Briko, alumiinium, 2500 mm x 20 mm x 20 mm
  • Materjal: Alumiinium
  • Kate: Ei ole
  • Pikkus: 2500 mm
  • Laius: 20 mm
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Kinnitusdetail Briko, 70 mm x 65 mm
0,24 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 0,24 €
0,32 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 0,32 €
0,32 € / 1 tk
Kinnitusdetail Briko, 70 mm x 65 mm
  • Materjal: Metall
  • Ettenähtud: Kipskartongplaatide ripplagedele kinnitamiseks
  • Pikkus: 70 mm
  • Laius: 65 mm
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Difusioonkile Briko, 5000 cm, 150 cm, 75 m²
53,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 53,69 €
99,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 99,99 €
50.0 m / 1 tk
2,00 € / 1 m
Difusioonkile Briko, 5000 cm, 150 cm, 75 m²
  • Laius: 150 cm
  • Kaal, g/m²: 115
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Perforeeritud nurk Briko, alumiinium, 3000 mm x 24 mm x 24 mm
2,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,09 €
3,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,59 €
3,59 € / 1 tk
Perforeeritud nurk Briko, alumiinium, 3000 mm x 24 mm x 24 mm
  • Materjal: Alumiinium
  • Kate: Ei ole
  • Pikkus: 3000 mm
  • Laius: 24 mm
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
KROHVIMAJAKAS W-6X3000MM
1,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,39 €
2,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,99 €
2,99 € / 1 tk
KROHVIMAJAKAS W-6X3000MM
  • Kate: Tsingitud
  • Pikkus: 3000 mm
  • Laius: 20 mm
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Profiil Briko pusinis, 3000 mm x 49 mm x 2 mm
1,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,09 €
2,45 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,45 €
3.0 m / 1 tk
0,82 € / 1 m
Profiil Briko pusinis, 3000 mm x 49 mm x 2 mm
  • Kate: Ei ole
  • Pikkus: 3000 mm
  • Laius: 49 mm
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
KROHVIMAJAKAS W-10X3000MM
1,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,79 €
3,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,99 €
3,99 € / 1 tk
KROHVIMAJAKAS W-10X3000MM
  • Kate: Ei ole
  • Pikkus: 3000 mm
  • Laius: 10 mm
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Perforeeritud nurk Briko pusinis, alumiinium, 2600 mm x 23 mm x 12.5 mm
1,35 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,35 €
1,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,69 €
1,69 € / 1 tk
Perforeeritud nurk Briko pusinis, alumiinium, 2600 mm x 23 mm x 12.5 mm
  • Materjal: Alumiinium
  • Kate: Ei ole
  • Pikkus: 2600 mm
  • Laius: 23 mm
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Perforeeritud nurk Briko, alumiinium, 2500 mm x 23 mm x 12.5 mm
1,25 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,25 €
1,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,59 €
1,59 € / 1 tk
Perforeeritud nurk Briko, alumiinium, 2500 mm x 23 mm x 12.5 mm
  • Materjal: Alumiinium
  • Kate: Ei ole
  • Pikkus: 2500 mm
  • Laius: 23 mm
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Perforeeritud nurk Briko, alumiinium, 2750 mm x 20 mm x 20 mm
1,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,79 €
2,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,29 €
2,29 € / 1 tk
Perforeeritud nurk Briko, alumiinium, 2750 mm x 20 mm x 20 mm
  • Materjal: Alumiinium
  • Kate: Ei ole
  • Pikkus: 2750 mm
  • Laius: 20 mm
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Alumiiniumprofiil Briko, 2600 mm x 20 mm x 6 mm
1,35 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,35 €
2,29 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,29 €
2,29 € / 1 tk
Alumiiniumprofiil Briko, 2600 mm x 20 mm x 6 mm
  • Kate: Ei ole
  • Pikkus: 2600 mm
  • Laius: 20 mm
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Alumiiniumprofiil Briko, 2500 mm x 20 mm x 10 mm
1,39 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,39 €
2,65 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,65 €
2,65 € / 1 tk
Alumiiniumprofiil Briko, 2500 mm x 20 mm x 10 mm
  • Kate: Ei ole
  • Pikkus: 2500 mm
  • Laius: 20 mm
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Kinnitusdetail Briko, 90 mm x 20 mm x 10 mm
0,41 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 0,41 €
0,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 0,59 €
0,59 € / 1 tk
Kinnitusdetail Briko, 90 mm x 20 mm x 10 mm
  • Materjal: Metall
  • Ettenähtud: Profiilide kinnitamiseks
  • Pikkus: 90 mm
  • Laius: 20 mm
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
PVC nurk Briko, 2500 mm x 100 mm x 150 mm
1,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,99 €
3,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,99 €
3,99 € / 1 tk
PVC nurk Briko, 2500 mm x 100 mm x 150 mm
  • Kate: Ei ole
  • Pikkus: 2500 mm
  • Laius: 100 mm
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Profiil Briko, plastik, 2400 mm x 10 mm x 10 mm
2,49 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 2,49 €
3,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,99 €
3,99 € / 1 tk
Profiil Briko, plastik, 2400 mm x 10 mm x 10 mm
  • Materjal: Plastik
  • Kate: Ei ole
  • Pikkus: 2400 mm
  • Laius: 10 mm
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Klaaskiust lint Briko Self adhesive mesh tape, klaaskiud, 45 m x 48 mm
3,59 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 3,59 €
7,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,99 €
1.0 rull / 1 tk
7,99 € / 1 rull
Klaaskiust lint Briko Self adhesive mesh tape, klaaskiud, 45 m x 48 mm
  • Riba materjal: Klaaskiud
  • Rulli pikkus: 45 m
  • Laius: 48 mm
  • Kasutustingimused: Siseruumid
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Betooni plastifikaator Briko Concrete plasticizer, 0.016 kg
0,84 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 0,84 €
1,69 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 1,69 €
1,69 € / 1 tk
Betooni plastifikaator Briko Concrete plasticizer, 0.016 kg
  • Toote kaal koos pakendiga: 0.016 kg
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Krunt tavaline ehitus- Briko Betonprime, õrnroosa v.
4,19 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 4,19 €
8,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 8,99 €
8,99 € / 1 tk
Krunt tavaline ehitus- Briko Betonprime, õrnroosa v.
  • Krundi tüüp: Tavaline ehitus-
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Hermeetik Briko, 300 ml, läbipaistev v.
6,35 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,55 €
9,25 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,55 €
9,25 € / 1 tk
Hermeetik Briko, 300 ml, läbipaistev v.
  • Maht: 300 ml
  • Värv: Läbipaistev v.
  • Töötemperatuur: 5 - 40 °C
  • Niiskuskindel: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Puitkiust aluskate Briko, 79 cm x 59 cm x 7 mm
9,39 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,39 €
16,01 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 16,01 €
1.0 pakk / 1 Pakk
16,01 € / 1 pakk
Puitkiust aluskate Briko, 79 cm x 59 cm x 7 mm
  • Pikkus: 79 cm
  • Laius: 59 cm
  • Paksus: 7 mm
  • Plaadil: 0.4661 m²
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Hermeetik Briko Neutral LM, 0.3 l, hall v.
5,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,99 €
7,92 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 6,58 €
7,92 € / 1 tk
Hermeetik Briko Neutral LM, 0.3 l, hall v.
  • Maht: 0.3 l
  • Niiskuskindel: Jah
  • Hallituskindel: Jah
  • Püstol-: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Hüdroisolatsiooni mastiks Briko, 10 kg, must v.
21,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 19,05 €
36,99 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 23,17 €
36,99 € / 1 tk
Hüdroisolatsiooni mastiks Briko, 10 kg, must v.
  • Värv: Must v.
  • Kaal: 10 kg
  • Kulu: 0,5 - 0,9 kg/m2
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Hermeetik Briko Stop Fungi, 0.3 l, valge v.
5,03 € / tk
5,03 € / 1 tk
Hermeetik Briko Stop Fungi, 0.3 l, valge v.
  • Maht: 0.3 l
  • Niiskuskindel: Jah
  • Hallituskindel: Jah
  • Püstol-: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Hermeetik Briko Glass House, 0.3 l, läbipaistev v.
6,09 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,96 €
8,79 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 5,96 €
8,79 € / 1 tk
Hermeetik Briko Glass House, 0.3 l, läbipaistev v.
  • Maht: 0.3 l
  • Niiskuskindel: Jah
  • Hallituskindel: Jah
  • Püstol-: Jah
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Briko, jämedateraline, valge v., 1.6 l
4,93 € / tk
1.6 kg / 1 tk
3,08 € / 1 kg
Laos
Pahtel Briko, jämedateraline, valge v., 1.6 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
  • Pahtli tüüp: Jämedateraline
  • Pahteldatud pinnad: Krohv, betoon
  • Värv: Valge v.
  • Võib lihvida pärast: 1.5 - 20 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Bituumenmastiks Briko, 10 kg, must v.
26,04 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 26,04 €
28,73 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 28,73 €
28,73 € / 1 tk
Laos
Bituumenmastiks Briko, 10 kg, must v.
  • Värv: Must v.
  • Kaal: 10 kg
  • Kulu: 0,5 - 1,0 kg/m2
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Lahjendi Briko Bearomatis, 5 l
23,58 € / tk
23,58 € / 1 tk
Laos
Lahjendi Briko Bearomatis, 5 l
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Alusvaip Briko, 100 cm x 50 cm x 0.3 cm
9,25 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,25 €
11,84 € / Pakk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 11,84 €
1.0 pakk / 1 Pakk
11,84 € / 1 pakk
Laos
Alusvaip Briko, 100 cm x 50 cm x 0.3 cm
  • Materjal: Ekstruudiline polüstüreen
  • Pikkus: 100 cm
  • Laius: 50 cm
  • Paksus: 0.3 cm
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim Briko GKL-15, remondi, 25 kg
7,50 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 7,50 €
9,46 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 9,46 €
9,46 € / 1 tk
Laos
Liim Briko GKL-15, remondi, 25 kg
  • Segu tüüp: Remondi
  • Aine / segu otstarve: Kipskartongplaatide liimimiseks
  • Toote kaal koos pakendiga: 25 kg
  • Töötemperatuur: 5 - 25 °C
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Krunt tavaline ehitus- Briko Betonprime, õrnroosa v., 7 kg
18,43 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 15,99 €
22,14 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 22,14 €
7.0 kg / 1 tk
3,16 € / 1 kg
Laos
Krunt tavaline ehitus- Briko Betonprime, õrnroosa v., 7 kg
  • Krundi tüüp: Tavaline ehitus-
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise- ja väli-
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim laekatted Briko Polyfix Ceiling, 1 kg
3,59 € / tk
3,59 € / 1 tk
Laos
Liim laekatted Briko Polyfix Ceiling, 1 kg
  • Liimi tüüp: Laekatted
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim laekatted Briko Polyfix Ceiling, 6 kg
18,02 € / tk
18,02 € / 1 tk
Laos
Liim laekatted Briko Polyfix Ceiling, 6 kg
  • Liimi tüüp: Laekatted
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Liim laekatted Briko Polyfix Ceiling, 4 kg
12,25 € / tk
12,25 € / 1 tk
Laos
Liim laekatted Briko Polyfix Ceiling, 4 kg
  • Liimi tüüp: Laekatted
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Must polüetüleenkile Briko 120MK, must v., 200 x 3 m
162,74 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 162,74 €
224,54 € / tk
Viimase 30 päeva soodsaim hind: 224,54 €
200.0 m / 1 tk
1,12 € / 1 m
Laos
Must polüetüleenkile Briko 120MK, must v., 200 x 3 m
  • Pikkus: 200 m
  • Laius: 3 m
  • Värv: Must v.
  • Kile sort: Universaalne
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Nurkraud Briko, alumiinium, 2000 mm x 40 mm x 40 mm
8,64 € / tk
2.0 m / 1 tk
4,32 € / 1 m
Laos
Nurkraud Briko, alumiinium, 2000 mm x 40 mm x 40 mm
  • Materjal: Alumiinium
  • Kate: Ei ole
  • Pikkus: 2000 mm
  • Laius: 40 mm
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Nurkraud Briko, alumiinium, 2000 mm x 15 mm x 15 mm
3,90 € / tk
3,90 € / 1 tk
Nurkraud Briko, alumiinium, 2000 mm x 15 mm x 15 mm
  • Materjal: Alumiinium
  • Kate: Ei ole
  • Pikkus: 2000 mm
  • Laius: 15 mm
Tarne pole võimalik
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Briko Macro Light, kerge jämedateraline, valge v., 10 l
12,87 € / tk
10.0 l / 1 tk
1,29 € / 1 l
Laos
Pahtel Briko Macro Light, kerge jämedateraline, valge v., 10 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Kerge jämedateraline
  • Pahteldatud pinnad: Universaalne
  • Värv: Valge v.
  • Võib lihvida pärast: 2 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Briko Micro Light, kerge peeneteraline, valge v., 10 l
13,28 € / tk
13,28 € / 1 tk
Laos
Pahtel Briko Micro Light, kerge peeneteraline, valge v., 10 l
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Kerge peeneteraline
  • Pahteldatud pinnad: Krohv, betoon
  • Värv: Valge v.
  • Võib lihvida pärast: 3 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Universaalne kitt Briko KR, kasutusvalmis, valge v., 18 kg
13,28 € / tk
18.0 kg / 1 tk
0,74 € / 1 kg
Laos
Universaalne kitt Briko KR, kasutusvalmis, valge v., 18 kg
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Kasutusvalmis
  • Pahteldatud pinnad: Krohv, betoon
  • Värv: Valge v.
  • Võib lihvida pärast: 6 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
Pahtel Briko MR, peeneteraline, valge v., 18 kg
13,28 € / tk
18.0 kg / 1 tk
0,74 € / 1 kg
Laos
Pahtel Briko MR, peeneteraline, valge v., 18 kg
  • On mõeldud viimistlustöödele: Sise-
  • Pahtli tüüp: Peeneteraline
  • Pahteldatud pinnad: Krohv, betoon
  • Värv: Valge v.
  • Võib lihvida pärast: 3 - 4 h
Kullertarne
Saa väljastuspunktist kätte
1 ... 2 4 6 ... 8
145 - 192 kuvatud 349-st